+90 (232) 489 3628 | bilgi@mehmetdoverkurye.com.tr

Hizmetlerimiz

MEHMET DÖVER

Kurye Kargo Dağıtım Taşımacılık İnşaat Temizlik Ve Özel Eğitim Hizmetleri San. Ve Tic. Ltd. Şti.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

 

                                                                                   

Kaliteyi temel alan firmamız, müşteri ihtiyaçlarına göre her türlü dağıtım hizmeti sunmaktadır. İmzalı, imzasız, insert dağıtım hizmetlerimiz mevcut olup, toplu ve günlük olarak verdiğiniz tüm gönderiler adedine göre önceden belirlenmiş süre içinde, teslim edilir.

Kayıtlı Gönderi (İmzalı Dağıtım Hizmeti):

            Müşteriden teslim fişi karşılığında alınan gönderiler bilgi işlem servisinde bilgisayara girişi yapılarak barkot basılır. Gerekiyorsa poşetleme, zarflama ve adres etiketlerinin yapıştırılması ile operasyona dâhil edilir. Tasnif edildikten sonra bölgelere göre dağıtıma çıkarılır. Bu işlemler insert hariç imzalı imzasız her gönderiye uygulanır.

            Bu hizmetimizde gönderiyi teslim alanın adı, soyadı, telefonu ve teslim tarihi bilgisayar çıkışlı kurye listelerinden bilgisayara aktarılır. Dağıtım sona erdikten sonra teslim bilgileri doküman haline getirilerek internet yolu, faksla veya elden müşterimize ulaştırılır.

Kayıtsız Gönderi (İmzasız Dağıtım Hizmeti):

            Bu tip gönderiler alıcının kendisi yoksa da posta kutusu veya kapı altı bırakılabilecek gönderilerdir. Bu gönderilerde kurye listelerine kayıtlı olduğundan adresi tanıtıcı bir ibare alınarak teslim şekli belirtilir (elden, posta kutusu veya kapı altı gibi).Herhangi bir şikâyet durumunda listelerdeki ibareler kanıt olarak müşteriye sunulur.(apartman ismi zillerdeki isimler veya yakındaki işyeri isimleri vb.)

Adressiz İnsert Dağıtım:

Bu dağıtım, çoğunlukla el ilanı veya tanıtım broşürü gibi dağıtımlarda kullanılır. Müşterinin belirlediği semt, bölge veya mahallede iş yerlerine ya da konutların posta kutularına bırakmak şeklin de olmaktadır. Dağıtım sırasında sokak numarası, kapı numarası ve daire sayısı kurye listelerine kaydedilir ve bilgisi müşteriye verilir.          

Firmamız tüm gönderilerinizi “Kaliteli Hizmet” anlayışı ile adreslerine ulaştırmayı ilke edinmiş, atılımlara açık kendini devamlı yenileyebilen yoğun iş temposunda çalışma dinamizmini disipline edebilen ilkeli bir sistemi ekip çalışması yaparak müşteriye sunmayı ve müşteri memnuniyetini sağlamayı amaç edinmiştir.

Gönderilerinizin adresten teslim alındığı, sürelerinde dağıtımının rapor edildiği, adres değişikliklerinde en hızlı şekilde firmanıza bilgisinin aktarıldığı ve yeni adrese ulaşılarak teslimatın yapıldığı “Operasyon Servisimiz”, istek ve şikayetlerinize anında yanıt veren “Müşteri Hizmetlerimiz”, gönderilerinizin akıbetini her an öğrenebileceğiniz “Bilgi İşlem Servisimiz” ve dağıtım konusunda profesyonel, yaptığı işe saygılı, güler yüzlü dağıtım elemanlarımızla sizlere zaman kavramı olmaksızın hizmet vermeye hazırız.

Birlikte yapacağımız çalışmaların, iş yaşamınıza güzellikler getireceğine olan inancımızla esenlikler dileriz.